Agnieszka Gawrysiak fotografia

O mnie

I o emocjach które uwieczniam

Scroll down to Discover

O fotografii naturalnej

czyli jak wygląda moja praca

01.
Miło mi, że tu jesteście.

Mam na imię Agnieszka i od lat pasjonuję się fotografią. Chcę podzielić się z Wami częścią siebie zapraszając Was na przygodę z fotografią naturalną.

W swojej pracy, tak jak w życiu codziennym, skupiam się na emocjach – to one są głównym elementem wszystkich chwil, które uwieczniam w formie fotografii.

Podczas każdej sesji szukam uczuć, odpowiednich momentów, chwil w których bezwiednie wyrażamy sobą miłość, radość, a czasem smutek czy tęsknotę. W tym właśnie dostrzegam prawdziwe piękno. Dlatego też w moim warsztacie wykluczone są przerysowane uśmiechy, teatralne pozy, czy sztuczne tła. Działamy naturalnie, w zgodzie ze sobą, otoczeniem i tym co w danej chwili odczuwamy.

Zapraszam Was głównie w plener, tam gdzie będziecie się czuć swobodnie. Czy to będzie kwiecista łąka? Skraj lasu nad jeziorem? Szczyt górski, czy może centrum miasta lub Wasze mieszkanie?

Nie ważne! Ważne, żebyście w tej scenerii mogli być sobą, odprężyć się i dać upust emocjom, a ja to uwiecznię tworząc dla Was niepowtarzalną pamiątkę.

Szczególnie zachęcam Was do sesji rodzinnych. Jako szczęśliwa mama dwójki wspaniałych dzieci, wiem jak z nimi pracować, aby rodzinna pamiątka była pełna dziecięcej radości i rodzinnej miłości ❤

Potwierdzenie tego znajdziecie w mojej galerii – zajrzyjcie, zobaczcie jaki jest efekt mojej współpracy ze wspaniałymi ludźmi, którzy obdarowali mnie zaufaniem i pozwolili odkryć swoje emocje. Jeżeli to jest właśnie to, czego szukacie, to zapraszam do kontaktu, przeżyjmy tę fotograficzną przygodę razem 🙂

umiejętności

za moimi pracami idzie doświadczenie i wiedza

02.
Photoshop
95%
Illustrator
100%
indesign
85%
aparat
100%

Klienci i opinie

miło mi kiedy zostawicie jakiś ślad

03.
Olguś Joanna

Olguś Joanna

"zdjęcia profesjonalne i piękne 😃 "

facebook
olinkovelove

olinkovelove

"Nasza sesja w alei dębowej za kilka lat będzie fajną pamiątką dla dziewczynek ,a Wy już dziś możecie zajrzeć do 📸
@a_gawrysiak_fotografia i “zapisać” Wasze wspomnienia 👩‍👧‍👧🌳 "

instagram
Kinga

Kinga

"Agnieszka wykonała dla nas dwie sesje: brzuszkową i noworodkową. Z pewnością nie będą to ostatnie zdjęcia  mamy cudowną pamiątkę, zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie. Dzięki Agnieszce w trakcie sesji czuliśmy się wyjątkowo swobodnie, a efekty wyprawiają w zachwyt � dziekujemy! "

Anna Mejer

Anna Mejer

"Nawet nie wiem co mam napisać 😳 bo samo dziękuję nie wyrazi tych emocji, które mnie ogarnęły. Nie dojechałam do połowy, a byłam zalana łzami. Tak wspaniałych zdjęć nie wyobrażałam sobie w snach! Jeju, są doskonale. W każdym najmniejszym calu. Zobaczyłaś swoimi oczami, uwiecznilas coś, co ja chłonę każdego dnia i przechowuje w pamięci, chowam żeby nie uciekło. Jestem ogromne wdzięczna ze odwierciedlilas w tych zdjęciach moje dziewczynki, takimi, jakimi widzę je ja, ich mama! Należą ci się ogromne gratulacje.

Po tych zdjęciach zdołałam powiedzieć mężowi „Artur, to nasz fotograf który zrobi nam kiedyś wymarzona sesje ślubna (haha jesteśmy 4 lata po ślubie 😂). I każdemu polecę Ciebie! Coś niezwykłego! "

Kasia Brodnicka

Kasia Brodnicka

"Zrobiliśmy z Agnieszką sesję w makach 🏵️🏵️🏵️ było profesjonalnie i magicznie  zdjęcia wyszły tak pięknie, że wydaje mi się, że widzę na nich kogoś innego 🤩 polecam tę zdolną Panią fotograf! Do tego wszystkiego zdjęcia były ultra szybko ❤️ "

facebook

Instagram

obserwuj mnie na bieżąco