Piekło kobiet

Piekło kobiet

Polsce odebrano kobietom możliwość decydowania o swoim ciele.. Chcą nas zamienić w żywe inkubatory.. W większości mężczyźni, nierzadko bezdzietni, chcą decydować o naszym losie. Politycy publicznie mówią o tym, że MUSIMY ZNAĆ SWOJE MIEJSCE W SZEREGU! W całej Polsce kobiety wyszły na ulice aby protestować i dać znać, że się na to nie godzimy! Nie damy się zastraszyć! Bardzo bym chciała, żeby kobiety w naszym kraju były lepiej traktowane. Aby szacunek międzyludzki stał się normą, codziennością, chlebem powszednim. Będę walczyć o zmianę dla siebie, dla mojej córki, dla wszystkich kobiet!

Ogólnie chciałabym dodać, że nigdy nie dokonałam aborcji, nie brałam też tabletek po, nie popieram aborcji jako metody antykoncepcji, ale uważam, że każda z nas powinna mieć wybór! Każda z nas ma wolną wole i później każda z nas się mierzy z własnym sumieniem.

One comment

  1. Awseome article, I am a big believer in leaving comments on blogs to help the blog writers know that theyve added something useful to the world wide web!

Zostaw komentarz