Fotografia naturalna w Poznaniu

Witaj!

Nazywam się Agnieszka Gawrysiak i chciałabym podzielić się z Tobą częścią swojej pasji, jaką jest fotografia naturalna. Od jakiegoś czasu moja pasja jest też moją pracą, więc jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i marzysz o własnej sesji zdjęciowej (zwłaszcza, jeśli jesteś z Poznania), nie wahaj się do mnie odezwać!

Potrzebujesz jedynie odrobiny uśmiechu i chęci pokazania swojego szczęścia, które pomogę Ci uwiecznić na zdjęciach. Mój warsztat wyklucza teatralne pozowanie lub sztuczne uśmiechy (chyba że tego napraaaawdę chcesz!), dlatego nie obawiaj się, że nasza współpraca zaowocuje nienaturalnymi fotografiami, na które nie będziesz w stanie patrzeć. Co to, to nie! Gwarantuję Ci, że współpracy ze mną nie pożałujesz 🙂

Fotografia naturalna, w której się specjalizuję, to sposób na uwiecznienie emocji i uczuć. Najlepiej taką sesję wykonać na łonie natury. Dlaczego? Ponieważ ludzie w naturalny sposób odprężają się i oddychają pełną piersią właśnie w takim „swojskim otoczeniu, blisko natury. Dla jednych jest to kwiecista łąka, dla innych ośnieżony szczyt, dla jeszcze innych – stary rynek rodzinnego miasta. Na pewno Ty również masz swoje ulubione miejsce tego typu.

Zapytasz teraz – dlaczego to ja miałabym tworzyć dla Ciebie?

Powodów jest kilka. Fotografia naturalna to coś, co pasjonuje mnie od lat. Lustrzanką operuję nieprzerwanie od czasów liceum, a obróbką zdjęć zajmuję się niewiele krócej. Swoją profesjonalną przygodę rozpoczynałam z sesjami rodzinnymi. Jestem szczęśliwą mamą dwójki cudownych dzieci i wiem, jak z dziećmi pracować, dlatego z pewnością nasza współpraca podczas sesji będzie owocna. Uwielbiam również sesje ślubne w stylu boho i to w takiej stylistyce czuję się najlepiej.

Obecnie rozwijam się w zakresie fotografii kobiecej i najczęściej realizuję w Poznaniu sesje sensualne i buduarowe. Dysponuję własnym studiem fotograficznym i świetnie wyposażoną garderobą sesyjną. Jeśli więc rozważasz tego typu sesję, koniecznie się ze mną skontaktuj. Wyjaśnię Ci wszystko i rozwieję Twoje wątpliwości.

Zachęcam Cię do obejrzenia moich dotychczasowych prac, zajrzenia na bloga i sprawdzenia oferty. Zajrzyj też obowiązkowo na moje konta na Instagramie, gdzie prezentuje zrealizowane przeze mnie sesje kobiece, jak również sesje rodzinne czy ślubne.

Agnieszka

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę, zapraszam do kontaktu!

https://www.instagram.com/p/B-W0pvNJtAZ/