Sesja noworodkowa w Poznaniu

Wkrótce zostaniecie rodzicami i marzy się Wam sesja noworodkowa w Poznaniu? Nie dziwię się wcale. Taka sesja to świetny sposób na uchwycenie cennych pierwszych chwil życia dziecka i utrwalenie wspomnień. Sesja noworodkowa zazwyczaj realizowana jest, gdy dziecko ma od 5 do 14 dni, ponieważ wtedy najwięcej śpi, co bardzo ułatwia (współ)pracę. Planujcie ją więc zawczasu! 🙂

Miałam przyjemność realizować tego typu sesję dla Kingi, która jeszcze niedawno biegała z okrągłym brzuszkiem 🙂 Pamiętam, jak opowiadała mi o oczekiwaniu, poczuciu szczęścia, ale też odrobinie strachu i zmęczenia. Na jej twarzy jednak zawsze gościł wielki uśmiech.Pamiętam też słoneczny poranek, gdy wybierałam się do Kingi na domową sesję noworodkową, która miała mieć formę luźnego spotkania. Wypiłyśmy sobie kawkę, chillowałyśmy i rozmawiałyśmy, a gdy dzieci przyzwyczaiły się do mojej obecności i stałam się już “swoja”, chwyciłam za aparat!

Przedstawiam Wam historię Kingi, Zuzi i Tymka!

Sesja noworodkowa to coś, co planujesz? Podobają Ci się moje prace? Marzysz o takiej sesji? Zapraszam do kontaktu ! Zajrzyj też koniecznie na mojego Instagrama!