Koronawirus – #zostańwdomuz zrób tęczę!

Koronawirus wziął nas wszystkich z zaskoczenia i dał nam ostro popalić. Pewnie większość z Was siedzi z dziećmi w domu. Jeśli nie macie pomysłu, co robić z maluchami, proponuję “zlecić” im namalowanie tęczy, aby gestem wesprzeć osoby chore lub przebywające w kwarantannie. Sam pomysł pochodzi od włoskich dzieci, które w ten sposób dodają sobie otuchy. Jeśli macie własne idee, jak zaktywizować dzieciaki w tym trudnym czasie, dajcie znać w komentarzu.

Przy okazji chciałabym Was też prosić, żebyście profilaktycznie ograniczyli swoje wyjścia z domu #zostańwdomu. Koronawirus nie śpi. Wiem, że jest ciężko, trzeba chodzić do pracy czy na zakupy, ale nie spotykajcie się tłumnie ze znajomymi. Place zabaw też są złym pomysłem – może zamiast tego wycieczka do lasu?

Dodatkowo chciałabym Was poinformować o nowych usługach w mojej ofercie:

  • Chcecie poprawić jakość swoich starych zdjęć? Lub nadać im nowy niepowtarzalny klimat? Zapraszam do mnie, chętnie się tym zajmę 🙂
  • Drugą nowością są albumy i fotoksiążki, chętnie je dla Was “złożę”
Koronawirus - #zostańwdomuz zrób tęczę!

Pamiętajcie, żeby odwiedzać mojego Instagrama, na który na bieżąco wrzucam nowe materiały. Podobają Ci się moje zdjęcia? Zapraszam do kontaktu!