Naturalna sesja kobieca – Publikacja Natural beauty

Ostatnio postanowiłam uporządkować swoje wszystkie publikacje. Wcześniej się jakoś nimi nie chwaliłam, ale myślę, że już czas! Będę je wrzucać w kolejności w jakie były publikowane, mam nadzieję, że w odmętach mojego dysku znajdę wszystkie stare publikacje.

Te jesienne porządki okazały się również świetną okazją, aby przypomnieć sobie o swoich osiągnięciach i sukcesach, nie tylko tych zawodowych, ale także tych osobistych. Muszę przyznać, że to także doskonały sposób na zmotywowanie się do dalszego rozwoju i osiągania nowych celów.

Każde przygotowywanie zdjęć do publikacji w magazynie jest dla mnie niezwykłym przeżyciem, ale pierwszy raz na zawsze pozostaje w pamięci. Pamiętam zwłaszcza to uczucie szczęścia i dumy, kiedy wreszcie doszło do publikacji i mogłam podzielić się swoimi pracami z szerszym gronem odbiorców.

Pierwsza moja publikacja była sesja “Natural beauty” w magazynie Creators, pozowała mi do niej cudowna modelka Daria.

Jest to publikacja sprzed 2 lat, ale nadal jestem z niej dumna!

Magazyn: https://www.instagram.com/creators_mag/

Modelka: https://www.instagram.com/kaminskaa.daria/

 

 

Jeśli szukasz delikatnych, subtelnych zdjęć, które odzwierciedlają naturalną urodę i piękno kobiet, odezwij się do mnie!

 Sesje fotograficzne odbywają się w Poznaniu, zawsze w przyjaznym i komfortowym otoczeniu, dzięki czemu możesz poczuć się swobodnie i nieskrępowanie podczas zdjęć. Moim celem jest uchwycenie Twojej prawdziwej osoby i ukazanie Twojego naturalnego piękna ♥.