Rodzinna sesja w plenerze

Rodzinna sesja w plenerze? Jesień to idealny czas na zrobienie takiej sesji! Jedną z najbardziej urzekających cech jesieni są zmieniające się kolory liści na drzewach i roślinach. Gdy temperatura spada, a dni stają się krótsze, chlorofil w liściach zaczyna się rozkładać, odsłaniając pomarańczowe, żółte i czerwone pigmenty. Te żywe kolory umożliwiają uzyskanie wspaniałych efektów, zwłaszcza na tle czystego, błękitnego nieba.

Jesień często charakteryzuje się miękkim, ciepłym światłem. O tej porze roku słońce jest niżej na niebie, co tworzy długie cienie, a złota godzina trwa dłużej niż w innych porach roku! Czy możesz sobie wyobrazić lepsze warunki? 🙂

Jesień może zarówno wywoływać radość, jak poczucie nostalgii czy skłaniać do zadumy, a tę atmosferę można uchwycić na zdjęciach i dodać dodatkowej warstwy emocji do Twoich zdjęć.

Ta pora roku to też idealny czas na spacery po lesie z rodziną. Czy nie marzycie o uchwyceniu tych pięknych chwil na zdjęciach? Takie fotografie to pamiątka na całe lata. Wyobraź sobie, jak za kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat, siadasz w swoim ulubionym fotelu, wyciągasz album ze zdjęciami i wspominasz te beztroskie momenty ze swoją rodziną.

Rodzinna sesja w plenerze

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, umów się już dziś ! Wystarczy, że do mnie napiszesz Ofertę znajdziesz tutaj. Chcesz zobaczyć więcej moich prac? Zajrzyj na mój Instagram!