Romantyczna sesja w arboretum w Kórniku

Myślałaś o kobiecej sesji na świeżym powietrzu? Romantyczna sesja w arboretum w Kórniku to wspaniała opcja, zwłaszcza w okresie kwitnienia drzew. Dzięki szerokiej gamie gatunków roślin, arboretum zapewnia oszałamiające i zróżnicowane tło dla każdej sesji zdjęciowej. Bajka!

Również bajkowy jest zamek w Kórniku, który niedawno odnowiono. Ten wspaniały zamek jest prawdziwym arcydziełem architektury, z bogatą historią i przepięknym ogrodem, czyli właśnie założonym w XIX w. arboretum. Po drugiej stronie ulicy znajduje się natomiast jeziorko, po którym można się przepłynąć stateczkiem (bardzo polecam!).

Z Moniką spotkałam się przy okazji spaceru z dziećmi. Mimo “szybkiej” akcji, była perfekcyjnie przygotowana. Sesja wyszła bardzo fajnie i przebiegła sprawnie. Niestety, kwiaty, na które mocno liczyłam, zdążyły już przekwitnąć, ale ogrody w Kórniku na szczęście mają dużo do zaoferowania!

Romantyczna sesja w arboretum w Kórniku

Na zdjęciach jest piękna Monika , którą uczesał Jędrzej Więcej informacji o Kórniku znajdziecie tutaj. Jeśli podoba Ci się romantyczna sesja w arboretum w Kórniku i marzy Ci się podobna, to zapraszam do kontaktu! Ofertę znajdziecie tutaj! A więcej wpisów tutaj. Nie zapomnijcie też odwiedzić mojego Instagrama!