Agnieszka Gawrysiak fotografia

Jak przygotować się do sesji vol.2

Skupiam się na fotografowaniu uczuć, emocji i miłości. Może to być sesja ciążowa, noworodkowa, rodzinna czy sesja pary. Zależy mi na tym żebyście zapamiętali dany moment, emocje, to co Was łączy. Chciałabym żebyście spojrzeli w głąb siebie, bardziej niż kiedykolwiek i chciałabym to ująć na moich fotografiach. Bo takie fotografie to coś więcej a miłość jest największą przygodą jaką możemy przeżyć.

Jak przygotować się do sesji vol.2

Jak przygotować się do sesji vol.2

Jak przygotować się do sesji vol.2. Postanowiłam napisać dla Was drugi poradnik jak przygotować się do sesji, ten poradnik będzie zawierać przykładowe stylizacje. Pierwszą część możecie przeczytać tutaj. Wiem, że nie każdy z Was ma czas żeby szukać po sklepach odpowiednich ubrań i bardzo chciałabym Wam w tym pomóc, szczególnie, że ostatnio sama miałam ten problem.

Spójna kolorystyka i styl!

Pamiętajcie żeby wyglądać spójnie, czyli jeśli jedno z Was ma lniane ubrania to warto zaopatrzyć w nie resztę rodziny, może być to sukienka, koszula albo spodenki, ewentualnie inny naturalny materiał. Jeśli lubicie ciepłe kolory to odcienie brązu, pomarańczu czy czerwieni będą super do siebie pasować. Można też je połączyć z bielą. Lepiej unikać czerni czy bardzo jaskrawych kolorów.

zdjęcie z ostatniej sesji zdjęciowej

Aktualnie w sieciówkach można znaleźć dużo fajnych rzeczy po niższych cenach, fajnym trikiem podejrzanym u stylistek jest zakupienie ubrań i nie odrywanie metek, wiadomo jeśli ubranie się pobrudzi to wypadałoby je już zatrzymać, jeśli nie to spokojnie po sesji możemy takie ubranie zwrócić.

Teraz pokażę Wam parę przykładów stylizacji które możecie znaleźć w galeriach. Ja ostatnio zakochałam się w polskiej marce Medicine w której kupiłam stylizacje dla siebie i dla męża.

W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

obserwuj mnie na bieżąco