Jak przygotować się do sesji zdjęciowej vol.2

Postanowiłam napisać dla Was drugi poradnik, jak przygotować się do sesji zdjęciowej, tym razem z przykładowymi stylizacjami. Pierwszą część możecie przeczytać tutaj. Wiem, że nie każdy z Was ma czas, żeby szukać po sklepach odpowiednich ubrań, dlatego bardzo chciałabym Wam w tym pomóc. Szczególnie, że ostatnio sama miałam ten problem.

Spójna kolorystyka i styl!

Jeśli chcecie dobrze przygotować się do sesji, pamiętajcie żeby wyglądać spójnie, czyli jeśli jedno z Was ma lniane ubrania, to warto zaopatrzyć w nie resztę rodziny. Może być to sukienka, koszula albo spodenki, ewentualnie inny naturalny materiał. Jeśli lubicie ciepłe kolory, to odcienie brązu, pomarańczu czy czerwieni będą super do siebie pasować. Można też je połączyć z bielą. Lepiej unikać czerni czy bardzo jaskrawych kolorów.

A może sieciówka?

Aktualnie w sieciówkach można znaleźć dużo fajnych rzeczy w niższych cenach. Fajnym trikiem (choć nie wszyscy go akceptują) podejrzanym u stylistek jest zakupienie ubrań i nieodrywanie metek. Wiadomo, jeśli ubranie się pobrudzi, to wypadałoby je już zatrzymać, ale jeśli uda się uniknąć “szkód”, to spokojnie po sesji możemy takie ubranie zwrócić.
Teraz pokażę Wam parę przykładów stylizacji, które możecie znaleźć w galeriach. Ja ostatnio zakochałam się w polskiej marce Medicine, w której kupiłam stylizacje dla siebie i dla męża.

Szukasz więcej informacji o tym, jak przygotować się do sesji? Sprawdź pierwszą część poradnika. Masz pytania? Napisz do mnie! I koniecznie odwiedź mój Instagram!