Sesja w stylu Donnie Darko

Sesja w stylu Donnie Darko? Nigdy o tym nie myślałam, ale kiedy Klaudia zgłosiła się do mnie, mówiąc, że szuka fotografa do zrealizowania szalonego pomysłu, nie wahałam się długo.

Film “Donnie Darko” obejrzałam jeszcze jako nastolatka i zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Opowiada on historię tytułowego Donniego Darko, niespokojnego nastolatka, który zaczyna doświadczać dziwnych halucynacji i nadprzyrodzonych wydarzeń. Donnie musi stawić czoła zagmatwanym i często przerażającym wydarzeniom, które mają miejsce po tym, jak pojawia się przed nim gigantyczny królik o imieniu Frank (Frank śnił mi się po nocach, był straszny!) i mówi mu, że świat skończy się za 28 dni.

Kiedy Donnie próbuje zrozumieć i poradzić sobie z dziwnymi wydarzeniami w swoim życiu, zaczyna odkrywać złożoną sieć powiązanych ze sobą wydarzeń, które obejmują podróże w czasie, alternatywne wszechświaty i choroby psychiczne. Przez cały film widz może kwestionować, co jest prawdziwe, a co nie, ponieważ granica między rzeczywistością a wyobraźnią zaciera się. Donnie Darko to prowokujący do myślenia i zapadający w pamięć film, który pozostawia niezatarte wrażenie na widzu.

Mam nadzieję, że poniższa sesja również wywrze na Was duże wrażenie. Osobiście jestem zachwycona rezultatem. Świetna stylizacja inspirowana Donnie Darko, interesujące tło i gra świateł i cieni. Wyszło niesamowicie i nieco niepokojąco 🙂 Zdjęcia powstały w niezmiennie magicznym Ogrodzie Botanicznym w Poznaniu

Sesja w stylu Donnie Darko
Sesja w stylu Donnie Darko
Sesja w stylu Donnie Darko
Sesja w stylu Donnie Darko
Sesja w stylu Donnie Darko

Podoba Ci się sesja w stylu Donnie Darko? Chcesz zrealizować swój własny, “szalony” pomysł? Napisz do mnie lub odwiedź mój Instagram i zobacz więcej moich prac! Zobacz też sensualną sesje z Klaudią.